Ogłoszenie

FORUM JEST AKTUALIZOWANE CODZIENNIE! (czasem częściej-zależy od dostępności administratora)

#1 2008-01-23 22:03:33

ectazzy

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-23
Posty: 18
Punktów :   

~Taktyka'

Pokoleji robimy zadania rozwijamy się aby wyjść na ekspedycje.


Pamiętajcie aby zawsze kiedy idziecie na oblężenie mieć pełne krwi w sali tronowej nie atakować przynajmniej 3 godziny przed oblężeniem bo sie okaże że wam na oblężeniu pokaże że macie kilkanaście punktów życia



Oto taktyka klanowa   Sprawdza się... mi sie sprawdziła

Offline

 

#2 2008-01-24 12:48:28

DrLecterVI

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: ~Taktyka'

A ja bym cos dodał Czasem (póxniej coraz częściej) będzie się zdarzać,że na kilka minut przed oblegiem mamy malo krwi. Wtedy pasowałoby przeszpiegować Wampirka o wiele słabszego od nas. Jesli okaże sie,ze ma duzo krwi,to atak na niego i juz my mamy. Czasem to jest niewykonalne. Wiec polecałbym zostawić sobie ze trzy,cztery wyprawy i przed poczatkiem II fazy pójść na nie. Wtedy przed końcem II fazy bedziecie mieli trochę krwi.
Krew jest bardzo ważna,ale nie tylko ona. Zobaczcie na oblężenie z moim udziałem. Niestety tak sie stało,że miałem jej bardzo mało. A jednak xle nie wyszedłem. Bardzo ważna jest zręczność i spostrzegawczość. Dlatego polecałbym nie pakować zbyt dużo pyrków w inteligencję, wiedzę itp.,tyko glównie w te cechy. Dla walczących bronią białą ważna jest zręczność i siła,dla strzelców spostrzegawczość.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.legionyciemnosci.pun.pl www.skierniewicka-melina.pun.pl www.mysims2.pun.pl www.motodawcy.pun.pl www.zwdomowe.pun.pl